Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Rumi - 24 kwietnia 2017 roku w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Chętnych do odwiedzenia nas nie zabrakło i mamy nadzieję, że wszyscy są z tej wizyty zadowoleni
A A

Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Hipolita Roszczynialskiego w Rumi

Na ten dzień zaplanowaliśmy wiele atrakcji. Uczniowie z klas gimnazjalnych wraz z opiekunami m.in. z Rumi, Redy, Pucka,Wejherowa i Gdyni, którzy licznie do nas przybyli, z zainteresowaniem zwiedzali szkołę. Najchętniej zatrzymywali się w pracowniach gastronomicznych gdzie uczniowie naszej szkoły przygotowywali pizze, ciasteczka i rogalliki. Wszystkiego można było spróbować! Tymczasem na drugim piętrze w pracowniach fryzjerskich dzięki naszym uczennicom można było całkowicie zmienić fryzurę z czego korzystali przede wszystkim ... uczniowie. W trakcie trwania Dnia Otwartego można było wziąć udział w rozgrywkach sportowych na sali gimnastycznej lub na siłowni w dwuboju chłopców albo obejrzeć pokazy tańca nowoczesnego.W innych salach goście mogli wziąć udział m.in. w grach językowych, spotkaniu na temat zagranicznych praktyk organizowanych w ramach unijnego programu "Erasmus+“ lub zobaczyć prezentacje pięknie nakrytych stołów. Mamy nadzieję, Drodzy Gimnazjaliści, że wizyta w naszej szkole tylko upewniła Was, że nauka w naszej szkole to najlepszy pomysł! Szczegóły dotyczace rekrutacji znajdziecie na stronie : www.hipolit.info lub uzyskacie pod nr tel 58 671 13 36.