Drodzy uczniowie,
 
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z projektem Regulaminu Samorządu Uczniowskiego (wersja elektroniczna - w plikach szkoły Librusa; wersja papierowa - w bibliotece). Jeśli macie jakieś propozycje zmian to do środy 17 stycznia przekażcie je Aldonie Erlich (3A). W piątek 19 stycznia 2018 roku na długiej przerwie (11:30) w sali numer 10 odbędzie się ZEBRANIE TRÓJEK KLASOWYCH w celu zatwierdzenia Regulaminu.
 
Małgorzata Rzepa
Opiekun Samorządu Szkolnego

Uwaga! 
Samorząd Uczniowski "Hipolita" ma przyjemność powiadomić o konkursie na najpiękniej wystrojoną salę w stylu świątecznym! Aby klasa mogła wziąć udział w konkursie, musi wystroić swoją salę do końca obecnego tygodnia (do piątku 15.12.2017). W celu ogłoszenia werdyktu, na początku przyszłego tygodnia wszystkie sale lekcyjne odwiedzi specjalnie wyznaczona komisja.

Na zwycięzców czeka słodka niespodzianka :D 
Zapraszamy do wspólnej, świątecznej zabawy !!!

Organizatorzy:
Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Michał Maciejko
Z-ca Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Paulina Kwarta
Sekretarz Samorządu Uczniowskiego Aldona Erlich

View the embedded image gallery online at:
http://hipolit.info/samorzad-uczniowski#sigFreeId7c8a848b9a

W skład Samorządu Uczniowskiego wchodzą następujące osoby: 

 

Przewodniczący - Krzysztof Steinka z II C

 

 

 

Zastępca Przewodniczącego - Natalia Sztenderska z II A

 

 

 

Sekretarz - Aldona Erlich z III A

 

Doradcą samorządu jest Dagmara Adamus z klasy III F

W roku szkolnym 2017/2018 opiekunami Samorządu Szkolnego są Panie: Sylwia Tomaszewska i Małgorzata Rzepa. Samorząd szkolny inicjuje i włącza się w organizację imprez szkolnych i pozaszkolnych.Dba o interesy uczniów oraz o dobre imię i honor szkoły - reprezentując ją wraz z pocztem sztandarowym podczas oficjalnych uroczystości odbywających się na terenie szkoły i poza nią.