Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Rumi - Konsultacje
A A

Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Hipolita Roszczynialskiego w Rumi

Matematyka  -  Danuta Sosnowska

Czwartek -  16:00-16:45

Język angielski - Dorota Kacprzycka

Wtorek  -  16:00-16:45  

Język angielski  -  Ewa Grzymkowska

Czwartek  - 7:15-8:00 (po wcześniejszym zgłoszeniu)

Język polski  - Angelika Skurczyńska

Poniedziałek  -  14:10-15:50

Język polski - Alina Wilusz

Wtorek 15:05-15:55

Język polski  -  Karolina Bendykowska

Poniedziałek  -  15:10-15:50

 Język polski, Język angielski - Emilia Dalecka

Wtorek - 15:10-15:55

Język angielski - Piotr Tarczyński

Czwartek - 7:05-7:50

Informatyka - Tomasz Panek

Wtorek  -  15:10-15:55

Przedmioty zawodowe  -  Urszula Kordyńska

Środa -  7:30-8:00

Budowa jednostek pływających  -  Paweł Krasiński

Czwartek -  17:35-18:20

Podstawy konstrukcji maszyn, Rysunek techniczny -  Paweł Krasiński

Środa -  16:45-17:35

Matematyka  - Edyta Szulkowska

Środa -  14:20-15:05

Historia - Danuta Necel – Lewandowska

Poniedziałek -  11:40-12:25

Historia, WOS – Andreas Wulgaris

Piątek  - 12:35-13:20

Język angielski  - Marta Ulatowska

Poniedziałek -  7:30-8:00

Chemia - Joanna Kuźba

Poniedziałek  -  15:05-15:55 ;   Czwartek  -  16:00-16:45

Język angielski, konsultacje dla maturzystów - Dorota Gadomska

Poniedziałek - 15.05-15.55

Przedmioty fryzjerskie - Kinga Dosz

Środa – 14:20- 14:45

Język polski, Historia - Joanna Błaut

Poniedziałek i wtorek -  8:10-8:45 (po wcześniejszym zgłoszeniu)

Podstawy handlu,  Podstawy przedsiębiorczości - Michał Schroeder

Poniedziałek – 8:50-9:35

Geografia, Geografia Turystyczna - Tomasz Krampa

Środa - 11:40-12:35

Geografia - Joanna Brakowska

Czwartek -  15:10-15:55

Podstawy spedycji, Organizacja i techniki sprzedaży - Sylwia Pojawa

Piątek - 15:10-15:55

Religia, Przedmioty logistyczne - Artur Zawadzki

Czwartek - 7:30-8:00

Religia - Sylwia Tomaszewska

Środa - 16:00-17:0

Biologia, Zasady żywienia -  Beata Mallek

Wtorek -  15:10-15:55

Przedmioty logistyczne  - Agnieszka Leszczyńska

Wtorek - 15:10-15:55

Przedmioty logistyczne - Katarzyna Romel

Wtorek - 15:15-15:55

Przedmioty zawodowe -  Bożena Madeksza

Środa -  7:30-8:00

Przedmioty zawodowe turystyczne  -  Marcin Baran

Poniedziałek -  7:10_7:55

Język polski  -  Jolanta Kaźmierczak - Buławska

Środa  -  16:00-16:45

Podstawy przedsiębiorczości  -  Dorota Pryczkowska

Poniedziałek  - 14:30-15:15

Wizualizacje wizerunku, Pracownie fryzjerskie - Kinga Dosz

Czwartek  - 16:45-17:30

Język  niemiecki, Przedmioty turystyczne – Agnieszka Glinka

Czwartek  15:10-15:55

Język niemiecki, Wyposażenie  pracowni gastro.  -  Magdalena Blok – Krampa

Środa  -  15:55-16:40      

Matematyka - Iwona Gniewkowska

Czwartek -7:10:7:55