praktyczna nauka zawodu
partnerzy szkoły
projekty unijne
bezpieczna szkoła
Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Hipolita Roszczynialskiego w Rumi
GODZINY DOSTĘPNOŚCI
Lp. |
NAUCZYCIEL |
DZIEŃ TYGODNIA |
GODZINA |
1 |
ANDERWALD MARIA |
ŚRODA, 1 i 3 ŚR MIESIĄCA |
16:00-17:00 |
2 |
BANASIK MARIA |
PIĄTEK, 1-SZY PT MIESIĄCA |
07:00-08:00 |
3 |
BARANOWSKI MARCIN |
WTOREK |
08:45-09:45 |
4 |
BILIK MALWINA |
PIĄTEK |
17:30-18:30 |
5 |
BINKUL IWONA |
WTOREK |
09:25-10:25 |
6 |
BLOK-KRAMPA MAGDALENA |
CZWARTEK |
07:00-08:00 |
7 |
BŁAUT JOANNA |
PONIEDZIAŁEK |
16:00-17:00 |
8 |
BULKIEWICZ ALICJA |
WTOREK |
12:20-13:20 |
9 |
CHWAŁEK ANNA |
PIĄTEK |
17:35-18:35 |
10 |
CICHOWSKA LONGINA |
PIĄTEK |
15:45-16:45 |
11 |
CZAPLEWSKA-ŻOŁNOWSKA BARBARA |
PONIEDZIAŁEK |
10:40-11:40 |
12 |
CZARKOWSKA HANNA |
WTOREK |
09:40-10:40 |
13 |
CZUFRYN EWA |
PONIEDZIAŁEK |
11:30-12:30 |
14 |
DALECKA EMILIA |
WTOREK |
16:00-17:00 |
15 |
DAWIDOWSKI JERZY |
ŚRODA, CO 2-GA ŚR, W DNI PARZYSTE |
12:30-13:30 |
16 |
DOLIŃSKA ELŻBIETA |
WTOREK |
08:45-09:45 |
17 |
DOSZ KINGA |
ŚRODA |
12:30-13:30 |
18 |
DROZDOWSKA MARTA |
PONIEDZIAŁEK |
17:00-18:00 |
19 |
FILIŃSKA HALINA |
PONIEDZIAŁEK |
14:00-15:00 |
20 |
GADOMSKA DOROTA |
ŚRODA |
07:00-08:00 |
21 |
GASZTA DOROTA |
PONIEDZIAŁEK |
14:30-15:30 |
22 |
GLINKA AGNIESZKA |
PONIEDZIAŁEK |
15:10-16:10 |
23 |
GRABOWSKA JOANNA |
ŚRODA |
11:30-12:30 |
24 |
GNIEWKOWSKA IWONA |
WTOREK |
14:20-15:20 |
25 |
GRZYMKOWSKA EWA |
CZWARTEK |
11:30-12:30 |
26 |
JANOWSKA KAROLINA |
ŚRODA |
12:30-13:30 |
27 |
KACPRZYCKA DOROTA |
CZWARTEK |
14:10-15:10 |
28 |
KACZMAREK MONIKA |
PIĄTEK |
08:50-09:50 |
29 |
KACZYŃSKI KRZYSZTOF |
PONIEDZIAŁEK |
10:40-11:40 |
30 |
KAŹMIERCZAK-BUŁAWSKA JOLANTA |
WTOREK |
15:10-16:10 |
31 |
KOŁOSOWSKA ANNA |
WTOREK |
10:30-11:30 |
32 |
KONIECZNA KATARZYNA |
WTOREK, 1-SZY WT MIESIĄCA |
17:40-18:40 |
33 |
KORDYŃSKA URSZULA |
PIĄTEK |
08:45-09:45 |
34 |
KRASIŃSKA BARBARA |
PONIEDZIAŁEK |
09:40-10:40 |
35 |
KRASIŃSKI PAWEŁ |
PONIEDZIAŁEK |
17:25-18:25 |
36 |
KRAWCZYK WIOLETTA |
WTOREK |
11:20-12:20 |
37 |
KUNIKOWSKA WIOLETTA |
PONIEDZIAŁEK |
10:40-11:40 |
38 |
KUREK JANINA |
CZWARTEK |
12:25-13:25 |
39 |
KUŚNIERCZAK IWONA |
ŚRODA |
12:00-13:00 |
40 |
KUŹBA JOANNA |
PONIEDZIAŁEK |
15:10-16:10 |
41 |
LESZCZYŃSKA AGNIESZKA |
WTOREK |
16:50-17:50 |
42 |
LESZEGA KAROLINA |
WTOREK |
16:00-17:00 |
43 |
MADEKSZA BOŻENA |
ŚRODA |
14:10-15:10 |
44 |
MALLEK BEATA |
PONIEDZIAŁEK |
15:30-16:30 |
45 |
MATUKIEWICZ PIOTR |
PIĄTEK |
13:20-14:20 |
46 |
MŁYNEK AGNIESZKA |
PONIEDZIAŁEK |
13:25-14:25 |
47 |
MOSIONEK MAŁGORZATA |
ŚRODA |
07:50-08:50 |
48 |
MOSKALEWICZ TOMASZ |
PIĄTEK |
12:20-13:20 |
49 |
NOWICKA-BIELECKA KORNELIA |
PONIEDZIAŁEK |
07:00-08:00 |
50 |
NECEL-LEWANDOWSKA DANUTA |
ŚRODA |
11:25-12:25 |
51 |
NOWICKI RAFAŁ |
PONIEDZIAŁEK |
17:35-18:35 |
52 |
PANEK TOMASZ |
CZWARTEK |
16:00-17:00 |
53 |
POJAWA SYLWIA |
WTOREK |
07:50-08:50 |
54 |
PRYCZKOWSKA DOROTA |
ŚRODA |
16:00-17:00 |
55 |
PRZYBYLSKI SOBIESŁAW |
ŚRODA |
08:00-08:45 |
56 |
PTAK-FEDYK WIOLETTA |
CZWARTEK |
15:10-16:10 |
57 |
RICHERT JOANNA |
ŚRODA |
17:00-18:00 |
58 |
ROMEL KATARZYNA |
CZWARTEK |
15:10-16:10 |
59 |
RUSIK TOMASZ |
PONIEDZIAŁEK |
07:50-08:50 |
60 |
RZEPA ELŻBIETA |
ŚRODA, 1-SZA ŚR MIESIĄCA |
14:40-15:40 |
61 |
SĄSIADEK-WASILEWSKA KAROLINA |
WTOREK |
14:20-15:20 |
62 |
SCHRÖDER MICHAŁ |
PIĄTEK |
07:50-08:50 |
63 |
SKOK MACIEJ |
PONIEDZIAŁEK |
17:35-18:35 |
64 |
SKURCZYŃSKA ANGELIKA |
PONIEDZIAŁEK |
08:40-09:40 |
65 |
SOBOLEWSKI MICHAŁ |
PIĄTEK |
08:00-09:00 |
66 |
SOSNOWSKA DANUTA |
CZWARTEK |
14:15-15:15 |
67 |
STEFANOWSKA MIROSŁAWA |
CZWARTEK |
16:45-17:45 |
68 |
SZPUNAR AGNIESZKA |
PONIEDZIAŁEK |
10:40-11:40 |
69 |
SZULKOWSKA EDYTA |
ŚRODA |
15:10-16:10 |
70 |
TOMASZEWSKA SYLWIA |
ŚRODA |
07:50-08:50 |
71 |
WACŁAWEK BARTŁOMIEJ |
CZWARTEK |
07:00-08:00 |
72 |
WIĘCEK MAŁGORZATA |
ŚRODA |
10:40-11:40 |
73 |
WIĘCEK-MUC ANITA |
PIĄTEK |
16:45-17:45 |
74 |
WIŚNIEWSKI BARTOSZ |
WTOREK |
11:25-12:25 |
75 |
WOŹNIAK BARTŁOMIEJ |
WTOREK |
14:10-15:10 |
76 |
WÓJTOWICZ ALEKSANDRA |
ŚRODA |
09:40-10:40 |
77 |
WULGARIS ANDREAS |
ŚRODA |
15:10-16:10 |
78 |
ZAWADZKI ARTUR |
PIĄTEK |
12:40-13:40 |