Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Rumi - Nauczyciele
A A

Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Hipolita Roszczynialskiego w Rumi

Nauczyciele uczący w roku szkolnym 2022-2023

Lp.

Nazwisko

Imię

Przedmiot

1

ANDERWALD

MARIA

WYCHOWANIE FIZYCZNE

2

BANASIK

MARIA

JĘZYK POLSKI, PLASTYKA

3

BARANOWSKI 

MARCIN

PRZEDMIOTY ZAWODOWE GASTRONOMICZNE

4

BIGOSZEWSKA

AGATA

WYCHOWANIE FIZYCZNE

5

BLOK-KRAMPA

MAGDALENA

JĘZYK NIEMIECKI, PRZEDMIOTY ZAWODOWE GASTRONOMICZNE

6

BILIK

MALWINA

PRZEDNIOTY ZAWODOWE TURYSTYCZNE

7

BINKUL

IWONA

PSYCHOLOG SZKOLNY

8

BŁAUT

JOANNA

JĘZYK POLSKI, HISTORIA, WDŻ

9

BRAKOWSKA

JOANNA

WICEDYREKTOR, GEOGRAFIA

10

BULKIEWICZ

ALICJA

PEDAGOG

11

CHWAŁEK

ANNA

JĘZYK POLSKI, EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

12

CICHOWSKA 

LONGINA

MATEMATYKA

13

CZAPLEWSKA-ŻOŁNOWSKA

BARBARA

JEZYK POLSKI

14

CZARKOWSKA

HANNA

PRZEDMIOTY ZAWODOWE PRZEMYSŁU MODY

15

CZUFRYN

EWA

PRZEDMIOTY ZAWODOWE PRZEMYSŁU MODY

16

DALECKA

EMILIA

JĘZYK POLSKI, JĘZYK ANGIELSKI

17

DAWIDOWSKI

JERZY

PRZEDMIOTY ZAWODOWE PRZEMYSŁU MODY

 

DOBRY

PAWEŁ

RELIGIA

18

DOSZ 

KINGA

PRZEDMIOTY ZAWODOWE FRYZJERSKIE

19

DROZDOWSKA

MARTA

BIBLIOTEKA

20

FILIŃSKA

HALINA

DYREKTOR, WYCHOWANIE FIZYCZNE

21

GADOMSKA

DOROTA

JĘZYK ANGIELSKI

22

GASZTA

DOROTA

PRZEDMIOTY ZAWODOWE GASTRONOMICZNE, HISTORIA 

23

GLINKA

AGNIESZKA

JĘZYK NIEMIECKI, PRZEDMIOTY ZAWODOWE TURYSTYCZNE

24

GNIEWKOWSKA

IWONA

MATEMATYKA

25

GRZYMKOWSKA

EWA

JĘZYK ANGIELSKI

26

HUK

ANNA

PRZEDMIOTY ZAWODOWE HOTELARSKIE

27

KACPRZYCKA

DOROTA

JĘZYK ANGIELSKI

29

KACZYŃSKI

KRZYSZTOF

PRZEDMIOTY ZAWODOWE MECHANICZNE

30

KARNIKOWSKA

DOROTA

PRZEDMIOTY ZAWODOWE HOTELARSKIE

31

KAŹMIERCZAK-BUŁAWSKA

JOLANTA

WICEDYREKTOR, JĘZYK POLSKI, WDŻ

32

KOŁOSOWSKA

ANNA

WYCHOWANIE FIZYCZNE

33

KORDYŃSKA

URSZULA

PRZEDMIOTY ZAWODOWE GASTRONOMICZNE

34

KRAMPA

TOMASZ

GEOGRAFIA, PRZEDMIOTY ZAWODOWE TURYSTYCZNE, HOTELARSKIE

35

KRASIŃSKA

BARBARA

PRZEDMIOTY ZAWODOWE HOTELARSKIE

36

KRASIŃSKI

PAWEŁ

PRZEDMIOTY W ZAWODZIE: MONTER KADŁUBÓW JEDNOSTEK PŁYWAJĄCYCH, MECHANIK - MONTER MASZYN I URZĄDZEŃ

37

KRAWCZYK

WIOLETTA

WYCHOWANIE FIZYCZNE

38

KUNIKOWSKA

WIOLETTA

WYCHOWANIE FIZYCZNE

39

KUREK

JANINA

JĘZYK POLSKI

40

KURGAN

MARTA

PRZEDMIOTY ZAWODOWE HOTELARSKIE

41

KUŚNIERCZAK

IWONA

PEDAGOG SPECJALNY

42

KUŹBA

JOANNA

CHEMIA, MATEMATYKA

43

LESZCZYŃSKA

AGNIESZKA

PRZEDMIOTY ZAWODOWE LOGISTYCZNO-SPEDYCYJNE, EKONOMICZNE

44

LESZEGA

KAROLINA

PRZEDMIOTY ZAWODOWE FRYZJERSKIE

45

LISEWSKA-WIŚNIEWSKA

ANNA

PRZEDMIOTY ZAWODOWE FRYZJERSKIE

46

LISOWSKA

KATARZYNA

WICEDYREKTOR, HISTORIA, HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO, WOS

47

MADEKSZA

BOŻENA

PRZEDMIOTY ZAWODOWE GASTRONOMICZNE,TURYSTYCZNE, EDUKACJE DLA BEZPICZEŃSTWA

48

MALLEK

BEATA

BIOLOGIA, PRZEDMIOTY ZAWODOWE GASTRONOMICZNE

49

MAŁEK

ŁUKASZ

PRZEDMIOTY ZAWODOWE HOTELARSKIE

50

MARCIŃSKA-GAFFKE

MARZENA

PRZEDMIOTY ZAWODOWE PRZEMYSŁU MODY

51

MATUKIEWICZ

PIOTR

JĘZYK NIEMIECKI

52

MICHAŁKIEWICZ

KATARZYNA

PRZEDMIOTY ZAWODOWE HOTELARSKIE

53

MIELEWCZYK

PATRYCJA

REWALIDACJA

54

MOSIONEK

MAŁGORZATA

MATEMATYKA

55

MOSKALEWICZ

TOMASZ

PRZEDMIOTY ZAWODOWE LOGISTYCZNO-SPEDYCYJNE

56

NECEL-LEWANDOWSKA

DANUTA

HISTORIA

57

NOWICKI

RAFAŁ

HISTORIA, HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO, PRZEDMIOTY ZAWODOWE TURYSTYCZNE

58

PANEK

TOMASZ

HISTORIA, HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO, INFORMATYKA

59

PIOTROWSKI

PAWEŁ

RELIGIA

60

PLEWIŃSKA

MAŁGORZATA

JĘZYK ROSYJSKI, PRZEDMIOTY ZAWODOWE FRYZJERSKIE

61

POJAWA

SYLWIA

KIEROWNIK SZKOLENIA PRAKTYCZNEGO, PRZEDMIOTY ZAWODOWE LOGISTYCZNO-SPEDYCYJNE, EKONOMICZNE

62

PRYCZKOWSKA

DOROTA

DORADCA ZAWODOWY, PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

63

PTAK-FEDYK

WIOLETTA

JĘZYK ANGIELSKI, FIZYKA

64

RICHERT

JOANNA

BIBLIOTEKA 

65

ROMEL

KATARZYNA

PRZEDMIOTY ZAWODOWE LOGISTYCZNO-SPEDYCYJNE

66

RUSIK

TOMASZ

PRZEDMIOTY ZAWODOWE PRAKTYCZNE W ZAWODZIE - TECHNIK USŁUG GASTRONOMICZNYCH

67

RYCHERT

ANITA

PRZEDMIOTY ZAWODOWE TURYSTYCZNE

68

RZEPA

ELŻBIETA

PRZEDMIOTY ZAWODOWE HANDLOWE

69

RZEPA

MAŁGORZATA

PRZEDMIOTY ZAWODOWE LOGISTYCZNO-SPEDYCYJNE, PRZEDMIOTY ZAWODOWE HANDLOWE

70

SCHRÖDER

MICHAŁ

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI, PODSTAWY HANDLU

71

SKURCZYŃSKA

ANGELIKA

JĘZYK POLSKI

72

SŁOMSKI

BARTŁOMIEJ

PRZEDMIOTY ZAWODOWE HOTELARSKIE

73

SOBOLEWSKI

MICHAŁ

WYCHOWANIE FIZYCZNE

74

SOSNOWSKA

DANUTA

MATEMATYKA

75

STEFANOWSKA

MIROSŁAWA

MATEMATYKA, INFORMATYKA

76

SZULKOWSKA

EDYTA

MATEMATYKA

77

ŚMIAROWSKI  

DAMIAN

PRZEDMIOTY ZAWODOWE HOTELARSKIE

78

TOMASZEWSKA

SYLWIA

RELIGIA

79

TORRENS

FERNANDO

JĘZYK HISZPAŃSKI

80

ULATOWSKA

MARTA

JĘZYK ANGIELSKI, EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

81

WIĘCEK

MAŁGORZATA

PRZEDMIOTY ZAWODOWE GASTRONOMICZNE I HOTELARSKIE

82

WIĘCEK-MUC

ANITA

JĘZYK ANGIELSKI, PRZEDMIOTY ZAWODOWE ODZIEŻOWE

83

WOŹNIAK

BARTŁOMIEJ

GEOGRAFIA

84

WOŹNIAKOWSKA

GRAŻYNA

PEDAGOG SPECJALNY

85

WÓJTOWICZ

ALEKSANDRA

WYCHOWANIE FIZYCZNE

86

WULGARIS

ANDREAS 

HISTORIA, HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO, WOS

87

ZJAWIŃSKA 

AGNIESZKA

PRZEDMIOTY ZAWODOWE PRZEMYSŁU MODY

88

ŻOCHOWSKA

MARIANNA

JĘZYK ANGIELSKI

Wychowawcy klas w roku 2022/2023

 

Klasy I

Klasa

Typ

Profil

Wychowawca

I A

T

technik żywienia i usług gastronomicznych

Emilia Dalecka

I B

T

technik logistyk

Tomasz Panek

I C

T

technik organizacji turystyki

Tomasz Krampa

 

 

 

 

I D

T

technik usług fryzjerskich

Marta Ulatowska

1E

T            

technik spedytor

Maria Anderwald

I F

T

technik hotelarstwa / technik przemysłu mody

Barbara                              Czaplewska – Żołnowska

I G

T

technik organizacji turystyki

Dorota Kacprzycka

I H

BSIS

Wielozawodowa

Mirosława Stefanowska

I J

BSIS

Fryzjer

Karolina Leszega

I K

BSIS

Kucharz

Anita Więcek – Muc

I L

BSIS

monter kadłubów jednostek pływających

Wioletta Ptak-Fedyk

I M

BSIS

mechanik pojazdów samochodowych

Wioletta Kunikowska

I N

BSIS

Sprzedawca

Wioletta Krawczyk

I P

BSIS

mechanik - monter maszyn i urządzeń

Aleksandra Wójtowicz

I R

BSIS

Mechanik pojazdów samochodowych

Krzysztof Kaczyński                    

I S

BSIS

Kucharz

Tomasz Rusik

                                                                            

 

Klasy II

Klasa

Typ

Profil

Wychowawca

II A

T

technik żywienia i usług gastronomicznych

Urszula Kordyńska

II B

T

technik logistyk

Katarzyna Romel

II C

T

technik organizacji turystyki / technik hotelarstwa

Barbara Krasińska

II D

T

technik usług fryzjerskich

Danuta                 Necel - Lewandowska

II F

T

technik spedytor / technik przemysłu mody

Janina Kurek

II G

BSIS

Fryzjer

Anna Kołosowska

II H

BSIS

Wielozawodowa

Bartłomiej Woźniak

II J

BSIS

mechanik pojazdów samochodowych / mechanik -  monter maszyn i urządzeń

Paweł Krasiński

II K

BSIS

Kucharz

Andreas Wulgaris

II N

BSIS

monter kadłubów  jednostek pływających / sprzedawca

Longina Cichowska

 

Klasy III

Klasa

Typ

Profil

Wychowawca

III A

T

technik żywienia i usług gastronomicznych

Małgorzata Więcek

III B

T

technik logistyk

Tomasz Moskalewicz

III C

T

technik organizacji turystyki / technik hotelarstwa

 Dorota Gadomska

III D

T

technik usług fryzjerskich / technik przemysłu mody

Małgorzata Plewińska

III E

T

technik spedytor

Agnieszka Leszczyńska

III F

T

technik hotelarstwa/technik przemysłu mody

Danuta Necel-Lewandowska

III G

BSIS

Fryzjer

Beata Mallek

III H

BSIS

Wielozawodowa

Michał Sobolewski

III K

BSIS

Kucharz

Bożena Madeksza

III M

BSIS

sprzedawca / mechanik pojazdów   samochodowych                                                         

                                                                                              

 

Klasy IV

Klasa

Typ

Profil

Wychowawca

IV A

T

technik żywienia i usług gastronomicznych / technik przemysłu mody

Dorota Pryczkowska

IV B

T

technik logistyk

Iwona Gniewkowska

IV C

T

technik organizacji turystyki

Rafał Nowicki

IV D

T

Technik spedytor / technik usług fryzjerskich

Joanna Kuźba

IV E

T

technik hotelarstwa

Anna Chwałek