Lp

Nazwisko  i imię

Nauczyciel przedmiotów

1

Banasik  Maria

wiedza o kulturze

2

Becker  Anna  

przedmioty zawodowe logistyczne

3

Bigoszewska Agata

wychowanie fizyczne

4

Blok-Krampa Magdalena

język niemiecki, przedmioty zawodowe gastronomiczne

5

Borawski Tomasz

matematyka

6

Brakowska  Joanna, Wicedyrektor 

geografia

7

Czaplewska-Żołnowska  Barbara

język polski

8

Czarkowska Hanna

przedmioty zawodowe odzieżowo - krawieckie

9

Dalecka Emilia

język polski, język angielski

10

Drozdowska Marta

nauczyciel bibliotekarz

11

Dosz  Kinga

przedmioty zawodowe fryzjerskie

12

Filińska Halina, Dyrektor 

 wychowanie fizyczne

13

Furmańska  Magdalena 

przedmioty zawodowe turystyczne

14

Gadomska Dorota

język angielski

15

Gaszta Dorota

przedmioty zawodowe gastronomiczne

16

Gniewkowska Iwona

matematyka

17

Huk Anna

instruktor praktycznej nauki zawodu - hotelarstwo

18

Janusz  Małgorzata

matematyka

19

Karczewska-Wysocka Magdalena

przedmioty mechaniczne

20

Kaźmierczak-Buławska  Jolanta

język polski, wychowanie do życia w rodzinie

21

Klonowski  Dariusz

wychowanie fizyczne, bhp

22

Kołosowska Anna

wychowanie fizyczne

23

Kordyńska  Urszula

przedmioty zawodowe gastronomiczne

24

Kortals Ewa

matematyka

25

Krampa Tomasz

geografia, geografia turystyczna

26

Krasińska Barbara

instruktor praktycznej nauki zawodu - hotelarstwo

27

Krawczyk Wioletta

wychowanie fizyczne

28

Kuchanny-Ardigo Dorota 

biologia

29

Kunikowska Wioletta 

wychowanie fizyczne

30

Kuźba Joanna

chemia

31

Kwiatkowska Anna

przedmioty logistyczne i spedycyjne

32

Leszczyńska Agnieszka

przedmioty zawodowe logistyczne i spedycyjne

33

Leszega  Karolina

przedmioty zawodowe fryzjerskie

34

Lewandowska Magdalena 

psycholog

35

 Lisowska Katarzyna, Wicedyrektor

historia, wos

36

Łoboda Marta

matematyka

37

Madeksza  Bożena

przedmioty logistyczne i spedycyjne, zawodowe gastronomiczne

38

Makles Stanisław

podstawy przedsiębiorczości

39

Małek Łukasz

instruktor praktycznej nauki zawodu - hotelarstwo

40

Mączka  Katarzyna

pedagog

41

Michałowska Dorota

przedmioty fryzjerskie

42

Michniewski Robert

wychowanie fizyczne

43

Mosionek Małgorzata

matematyka

44

Nowicki Rafał

historia, zawodowe turystyczne

45

Ostrowska Oksana

język angielski

45

Panek  Tomasz

informatyka, etyka, historia, wos

47

Plewińska  Małgorzata  

przedmioty zawodowe fryzjerskie

48

Pobłocka-Zwara Magdalena

przedmioty logistyczne i spedycyjne

49

Pocierznicka Zdzisława

matematyka

50

Pojawa  Sylwia,

kierownik szkolenia praktycznego

przedmioty zawodowe handlowe oraz logistyczne i spedycyjne

51

Pryczkowska  Dorota

doradca edukacyjno - zawodowy

52

Ptak-Fedyk  Wioletta

język angielski, fizyka

53

Richert Joanna

nauczyciel bibliotekarz

54

Romel  Katarzyna

przedmioty zawodowe ekonomiczne

55

Ropel Sebastian

geografia

56

Rzepa  Elżbieta

przedmioty zawodowe handlowe

57

Rzepa Małgorzata

podstawy przedsiębiorczości

58

Sanecka  Barbara

przedmioty zawodowe gastronomiczne

59

Skrzypkowski Piotr

pedagog

60

Smolarek Barbara    

geografia

61

Sobora Bogumił

instruktor praktycznej nauki zawodu - przemysł mody

62

Tomaszewska Sylwia

religia

63

Ulatowska  Marta

język angielski

64

Ks. Weigelt Piotr    

religia

65

Więcek Małgorzata 

przedmioty zawodowe gastronomiczne i hotelarskie

66

Więcek-Muc Anita

język angielski

67

Zalewska Marzena

geografia

68

Zawadzki  Artur

religia, przedmioty logistyczne i spedycyjne

69

Żochowska   Marianna

język angielski