Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Rumi - Biblioteka

Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Hipolita Roszczynialskiego w Rumi

Drodzy uczniowie! 

Zapraszamy Was do akcji bookcrossing w bibliotece szkolnej. Akcja ta ma na celu przekazywanie sobie książek. Książki powinny podróżować, krążyć z rąk do rąk i spełniać swoje zadanie. Wyodrębniłyśmy w naszej bibliotece specjalną półkę, na której możecie pozostawiać przeczytane książki na wymianę. Uwalniamy książki i dzielimy się z innymi radością czytania!

Marta Drozdowska i Joanna Richert

Drodzy uczniowie,

Przypominamy, że od marca posiadacie wirtualny dostęp do katalogu naszej szkolnej biblioteki. Możecie samodzielnie sprawdzić, jakie zasoby posiadamy. Podajemy wam adres internetowy strony naszej biblioteki:  https://m005596.molnet.mol.pl Mamy nadzieję, że dzięki temu łatwiej i przyjemniej będzie wam się korzystało z naszej biblioteki.

Marta Drozdowska i Joanna Richert

 

Godziny pracy biblioteki szkolnej:

Poniedziałek 7.30 - 17.00

Wtorek 7.10 - 16.00

Środa 7.10 - 17.00 

Czwartek 7.30 – 17.00

Piątek 7.30 - 16.00 

W bieżącym roku szkolnym biblioteka szkolna wzbogaci się o nowe pozycje zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Wśród nich znajdą się: lektury, nowości wydawnicze z literatury pięknej oraz książki poszerzające zainteresowania i pasje uczniów.

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursach i akcjach czytelniczych. Nasza biblioteka to miejsce, gdzie uzyskacie informacje dotyczące wydarzeń kulturalnych organizowanych przez biblioteki i inne instytucje kulturalne w naszym regionie.

Chętnie służymy pomocą! Serdecznie zapraszamy!

Bibliotekarki

Kontakt: 

mgr Marta Drozdowska
mgr Joanna Richert
58 671-13-36 wew. 29 

Nasze maile :

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.