W dniu 18.01.2018 roku w hali sportowej Powiatowego Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie odbyła się Powiatowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców. Zawody te były eliminacją do Półfinału Wojewódzkiej Licealiady, który odbędzie się w Kartuzach. W turnieju wzięło udział 8 ekip. Zwycięzcą została drużyna Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie, posiadająca w składzie – Przemysława Dosza, jednego z najlepszych zawodników w województwie pomorskim w swojej kategorii wiekowej. Naszą szkołę reprezentował Damian Konkel i Patryk Szlaga, którzy zajęli drugie miejsce. Turniej stał na wysokim poziomie, a mecze były bardzo emocjonujące. Uroczystego otwarcia turnieju dokonał: Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie – Andrzej Byczkowski. Zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami oraz dyplomami, które wręczał Organizator i Sędzia Główny turnieju – Małgorzata Mika. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Szkół nr 3 w Wejherowie oraz Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie.

Wyniki turnieju:
I miejsce – Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Wejherowie
II miejsce – Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Rumi (Damian Konkel i Patryk Szlaga, opiekun – Agata Bigoszewska)
III miejsce – Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Wejherowie
IV miejsce - Powiatowy Zespół Szkół nr 4 w Wejherowie
V miejsce – Niepubliczna Szkoła Rzemiosła w Wejherowie
VI miejsce – Powiatowy Zespół Szkół nr 3 w Wejherowie
VII miejsce – Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Rumi
VIII miejsce – Powiatowy Zespół Szkół w Redzie

View the embedded image gallery online at:
http://hipolit.info/sport#sigFreeIda5886a1807

Turniej odbył się w dniach 09 i 10 stycznia 2018 roku. Gospodarzem i współorganizatorem zawodów była nasza szkoła. Reprezentacja dziewcząt z „Hipolita” zdobyła 6 miejsce na 8 zespołów.

W naszej reprezentacji zagrały:

 1. LUBOCKA DARIA    II C – kapitan
 2. DYSARZ PATRYCJA   I C
 3. ADAMUS DAGMARA   III F
 4. HEWELT PATRYCJA   III A -  bramkarz
 5. ERLICH ALDONA   III A
 6. CHREBTOWICZ DARIA   III A
 7. PTAK JULIA   II D  

Celem zawodów jest doskonalenie umiejętności technicznych i taktycznych; promocja zdrowego trybu życia; zaszczepianie w młodzieży chęci do uprawiania sportu; zdrowa rywalizacja. Trenerem i opiekunem zawodniczek oraz organizatorem zawodów jest Wioletta Krawczyk.Szczególne podziękowania za zaangażowanie i sumienne wypełnianie wyznaczonych zadań przekazujemy uczniom klasy III B:Michałowi Maciejko (sędzia punktowy); Sebastianowi Torbiakowi (zastępca sędziego);oraz Adrianowi Plocke, który prowadził punkt medyczny.

View the embedded image gallery online at:
http://hipolit.info/sport#sigFreeId3beb078df3

 

Turniej odbył się w ZSP nr 2 w Rumi 13 grudnia 2017 roku. W zawodach brały udział 3 drużyny. System rozgrywek „każdy z każdym”. Poziom rywalizacji był bardzo wysoki, a mecze były emocjonujące. Na zakończenie zawodów drużyny zostały nagrodzone dyplomami oraz drobnymi podarunkami. Zespół, który wygrał otrzymał pamiątkowy Puchar Dyrektora Szkoły. Dużą pomocą w organizowaniu zawodów wykazali się uczniowie: Oskar Grzenkowicz, Patryk Hinc, Michał Maciejko, Kacper Słowi, Mateusz Forszpaniak oraz Sebastian Torbiak. Zawody zorganizowały nauczycielki wychowania fizycznego: Agata Bigoszewska i Anna Kołosowska.

Wyniki turnieju:

MIEJSCE KLASA III A

 1. Aldona Erlich,
 2. Patrycja Konkol,
 3. Daria Chrebtowicz,
 4. Patrycja Hewelt,
 5. Magdalena Detlaff,
 6. Aneta Domarus,
 7. Honorata Miszewska

 II MIEJSCE KLASA II A 

 1. Maja Lewandowska,
 2. Kinga Konkol,
 3. Wiktoria Szczypior,
 4. Weronika Specht,
 5. Monika Dzięcielska
 6. Sandra Pettke
 7. Daria Lubocka

 III MIEJSCE KLASA I D

 1. Marta Ćwilichowska,
 2. Magdalena Borkowska,
 3. Klaudia Pokrzywińska,
 4. Anna Hebel,
 5. Natalia Sokołowska,
 6. Sandra Filcek
 7. Patrycja Dysarz 

Najlepszą zawodniczką została DARIA LUBOCKA z klasy III C

View the embedded image gallery online at:
http://hipolit.info/sport#sigFreeId5d290b289e

W dniu 05.12.2017 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi, odbyły się Finały Powiatowej Licealiady w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Zawody te były eliminacją do Półfinału Wojewódzkiej Licealiady, który odbędzie się 07.12.2017 roku w Lęborku. W rundzie finałowej wystąpiło 6 najlepszych ekip wyłonionych po wcześniej rozegranych eliminacjach. Nasze zawodniczki zagrały eliminację 28.11.2017 roku w LO I w Rumi. W rywalizacji wzięło udział ponad 100 zawodniczek z całego Powiatu Wejherowskiego. Zwycięzcą turnieju została, po raz piąty z rzędu, drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie. Poziom rywalizacji stał na bardzo wysokim poziomie, a mecze były emocjonujące. Forma zwycięskiego zespołu pozwala mieć nadzieję na bardzo dobry występ w półfinale. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami i dyplomami które wręczali: Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie – Andrzej Byczkowski oraz Referent ds. sportu i imprez sportowych w PZPOW w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi.

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:
I miejsce – ZSP nr 4 w Wejherowie, II miejsce –ZSP nr 1 w Rumi, III miejsce –ZSP nr 1 w Wejherowie,IV miejsce –ZSP nr 2 w Rumi (Aldona Erlich, Borkowska  Magdalena, Ćwilichowska Marta, Dysarz Patrycja, Hewelt Patrycja, Lewandowska Maja, Lilla Oliwia, Ptak Julia, Specht Weronika, Chrebtowicz Daria  i Agata Bigoszewska- trener), V miejsce –ZSP nr 2 w Wejherowie, VI miejsce –ZSP nr 3 w Wejherowie, VII miejsce –ZSO LO w Rumi, VIII miejsce – ZSP w Redzie.

View the embedded image gallery online at:
http://hipolit.info/sport#sigFreeIdd164a919e1

W dniu 29.11.2017 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie, odbyły się Eliminację do Powiatowej Licealiady w Piłce Ręcznej Chłopców. Nasz zespół w swojej grupie miał ZSP nr 2 Wejherowo, ZSP nr 3 Wejherowo i ZSP Reda. Poziom rywalizacji z roku na rok jest co raz wyższy. Nasi chłopcy walczyli dzielnie niestety nie udało im się wyjść z grupy. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie.

Wyniki uzyskane w dniu zawodów: I miejsce – ZSPnr 4 w Wejherowie, II miejsce – ZSP nr 3 w Wejherowie, III miejsce – ZSP nr 2 w Wejherowie,IV miejsce – ZSP nr 1 w Wejherowie,V miejsce – ZSP nr 1 w Rumi,VI miejsce – ZSP w Redzie,VII miejsce – Niepubliczna Szkoła Rzemiosła w Wejherowie i VIII miejsce - ZSP nr 2 w Rumi (Gruba Krystian, Grzenkowicz Oskar, Hinc Patryk, Jeka Wiktor, Kamiński Paweł, Mischke Sebastian, Nadolski Oliwier, Panek Bruno, Patok Szymon, Wilma Marcel, Koy Dawid i Agata Bigoszewska - trener)

View the embedded image gallery online at:
http://hipolit.info/sport#sigFreeId845d48a871

 

W dniu 07.11.2017 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Unihokeju Dziewcząt. Turniej był eliminacją do Półfinałów Wojewódzkiej Licealiady w Unihokeju Dziewcząt, który odbędzie się 17.11.2017 roku w Wejherowie. W zawodach wystąpiło 7 zespołów. ZSP nr 2 w Rumi reprezentowały:

 1. Ptak Julia II D
 2. Harutyunyan Narina I D
 3. Borkowska Magdalena I D
 4. Samson Wiktoria            I D
 5. Siemann Jessica I D
 6. Dysarz Patrycja I C
 7. Dzinrok Maja I D
 8. Wittbrodtt Magdalena III D
 9. Wohs Justyna III D

Dziewczyny bardzo dzielnie walczyły o swoje zaszczytne V miejsce. W zawodach rywalizowały z ZSP nr 4 Wejherowo i ZSP nr 1 Wejherowo.  Zwycięzcą turnieju została drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie, która w finale pokonała popularną „Budowlanych”, czyli Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Wejherowie. Poziom rywalizacji był bardzo wyrównany, a mecze bardzo emocjonujące, stojące na wysokim poziomie. Uroczystego otwarcia turnieju dokonał: Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie – Andrzej Byczkowski. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami i dyplomami, które wręczał: Organizator zawodów – Sebastian Richter oraz Referent ds. sportu i imprez sportowych w Powiatowym Zespole Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie.

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:
I miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie
II miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Wejherowie
III miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie
IV miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi
V miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rumi
VI miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie
VII miejsce - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie

 

View the embedded image gallery online at:
http://hipolit.info/sport#sigFreeId52f5078778

Dnia 6 listopada 2017 roku w naszej szkole zostały rozegrane eliminacje ½ finału w Futsalu chłopców. Nasza szkoła w trójmeczu przegrała z ZSP Reda 1:6 i ZSP 4 Wejherowo 1:4 i tym samym nie zakwalifikowała się do dalszej tury rozgrywek. „Hipolita” reprezentowali uczniowie:

Oskar Grzenkowicz, Patryk Hinc, Dawid Klasa, Maciej Kołowszyński, Dawid Koy,Dawid Palubicki, Szymon Patok i Mateusz Szczypior.

View the embedded image gallery online at:
http://hipolit.info/sport#sigFreeIde049f9651d

Dnia 30 i 31 października 2017 roku w LO w Rumi odbyły się Powiatowe Zawody Sportowe w Unihokeju Chłopców. Naszą szkołę reprezentowali  następujący uczniowie: Marcel Kankowski, Marcel Wilma, Damian Konkel, Michał Rhode, Oskar Grzenkowicz, Patryk Hinc, Kacper Kowalski, Dawid Pałubicki, Szymon Patok, Adam Rąbca. Uczniowie zajęli VI miejsce na osiem zgłoszonych drużyn. Opiekunem grupy jest Wioletta Kunikowska.

View the embedded image gallery online at:
http://hipolit.info/sport#sigFreeId816240fb1a