Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Rumi - SELGROS
A A

Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Hipolita Roszczynialskiego w Rumi

23.05.2023 r. odbyły się ostatnie warsztaty w tym roku szkolnym, z cyklu „DZIŚ UCZEŃ, JUTRO MISTRZ”, z firmą Selgros cash & carry Gdańsk. Tematem zajęć były ryby i owoce morza, które uczniowie przyrządzili wspólnie z nauczycielami.

Swoją obecnością zaszczycili nas: Krystian Sosnowski - Szef kuchni Hotelu Skipper Rewa, który przeprowadził szkolenie z głównego produktu oraz Dyrektor Selgrosa Pan Piotr Hermann i Kierownik Sprzedaży Horeca Agnieszka Studzińska.

View the embedded image gallery online at:
http://hipolit.info/selgros#sigFreeIdb9d7da4445

Więcej zdjęć z wydarzenia, dostępne w naszej galerii.

Tematem czwartego  praktycznego szkolenia , które odbyło się 04.04.2023 r. „Dziś uczeń, jutro mistrz’’, przeprowadzonego przez firmę Selgros, były dania  z wołowiny.

View the embedded image gallery online at:
http://hipolit.info/selgros#sigFreeId306b33ab25

Kolejne warsztaty pt. „Dziś uczeń- jutro mistrz”, z firmą Selgros Cash&Carry za nami. Tematem  warsztatów był drób i dzikie ptactwo. Jak zawsze po części szkoleniowej uczniowie przystąpili do tworzenia przepysznych dań z wykorzystaniem pochłoniętej na ten temat wiedzy.

View the embedded image gallery online at:
http://hipolit.info/selgros#sigFreeIdba7ff58c78

01 lutego 2023 r. odbyły się drugie  warsztaty w ramach umowy patronackiej z firmą Selgros Cash&Carry. Tematem szkolenia była obróbka mięsa wieprzowego, jego zastosowanie  i przechowywanie. Warsztaty obejmowały także wiadomości i ciekawostki związane z tematyką mięsa, które uczniowie wykorzystali podczas przyrządzania  dań.

View the embedded image gallery online at:
http://hipolit.info/selgros#sigFreeId51d02088e0

8 listopada 2022 r. została podpisana umowa patronacka między naszą szkołą a firmą SELGROS. Korzyści dla uczniów to cykl szkoleń z profesjonalistami, na produktach firmy Selgros.

View the embedded image gallery online at:
http://hipolit.info/selgros#sigFreeId3015266afb