Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Rumi - Powiatowa Licealiada w piłce nożnej
A A

Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Hipolita Roszczynialskiego w Rumi

W dniu 05.06.2018 roku uczniowie "Hipolita" wzięli udział, w Powiatowej Licealiadzie w Piłce Nożnej 11 – osobowej, która odbyła się na stadionie „Gryf” w Wejherowie.  Zwycięzcą turnieju została drużyna Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie. Nasza drużyna zajęła III miejsce. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami oraz dyplomami, które wręczali: Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek  Oświatowo – Wychowawczych  w Wejherowie – Andrzej Byczkowski oraz Referent ds. sportu i imprez sportowych w PZPOW w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Szczególne podziękowania należą się działaczom sportowym wejherowskiego „Gryfa” za udostępnienie swoich obiektów na zawody. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz klub piłkarski „Gryf” Wejherowo.

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:

I miejsce – Powiatowy Zespół  nr 1 w Wejherowie

II miejsce – Powiatowy Zespół Szkół  nr 4 w Wejherowie

III miejsce – Powiatowy Zespół Szkół  nr 2 w Rumi w składzie: Dawid Koy, Krystian Grubba, Oskar Grzenkowicz, Szymon Patok, Kacper Kowalski, Patryk Hinc, Maciej Kołowszyński, Dawid Klasa, Krzysztof Steinka, Oliwier Nadolski, Kacper Konkel, Wojciech Piotrowski, Mateusz Majzon- Wójtowicz, Miłosz Ellwart , Damian Izdebski, Marcel Kankowski, Mateusz Kowalski, Łukasz Lutzow, Mateusz Kubiak.