Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Rumi - Drużyna z "Hipolita" promowała szkołę w Redzie
A A

Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Hipolita Roszczynialskiego w Rumi

31 marca 2017 roku w ZSP w Redzie uczniowie i nauczyciele z "Hipolita" wspólnie promowali naszą szkołę podczas Powiatowej Giełdy Szkół.

Spotkanie otworzył Członek Zarządu Powiatu Wejherowskiego Pan Wojciech Rybakowski.Nasze stoisko odwiedziła też Dyrektor ZSP nr 2 Pani Halina Filińska. Gimnazjaliści chętnie nas odwiedzali.Prawdziwą furorę robił nasz nowy zespół taneczny "Hipolit Squad". Dziewczyny z wielką energią zachęcały do wybrania naszej szkoły! Pan Rafał Nowicki i Pani Magdalena Furmańska opowiadali o kierunkach turystycznych i logistycznych, Panie Dorota Gaszta i Urszula Kordyńska o kierunkach gastronomicznych a uczniowie rozdając ulotki częstowali wszystkich pysznymi ciasteczkami z "Hipolita". Na stanowisku fryzjerskim panowało prawdziwe oblężenie. Uczennice klas fryzjerskich czesały chętnych pod okiem Pani Kingi Dosz. Oprócz ulotek na stanowisku chętni uczniowie mogli wziąć ankiety rekrutacyjne, które dostępne są także na stronie www.hipolit.info.