Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Rumi - Nauczyciele
A A

Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Hipolita Roszczynialskiego w Rumi

                     

NAUCZYCIELE UCZĄCY W ROKUSZKOLNYM 2023/2024

 

Lp. Nazwisko Imię Przedmiot
1 ANDERWALD MARIA WYCHOWANIE FIZYCZNE
2 BANASIK MARIA PLASTYKA
3 BARANOWSKI  MARCIN PRZEDMIOTY ZAWODOWE GASTRONOMICZNE
4 BILIK MALWINA PRZEDNIOTY ZAWODOWE TURYSTYCZNE
5 BINKUL IWONA PSYCHOLOG SZKOLNY
6 BLOK - KRAMPA MAGDALENA JĘZYK NIEMIECKI, WYPOSAŻENIE GASTRONOMICZNE
7 BŁAUT JOANNA JĘZYK POLSKI, HISTORIA,
8 BRAKOWSKA JOANNA GEOGRAFIA
9 BULKIEWICZ ALICJA PEDAGOG
10 CHWAŁEK ANNA JĘZYK POLSKI, EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
11 CICHOWSKA  LONGINA WICEDYREKTOR, MATEMATYKA
12 CZAPLEWSKA - ŻOŁNOWSKA BARBARA JĘZYK POLSKI
13 CZARKOWSKA HANNA PRZEDMIOTY ZAWODOWE PRZEMYSŁU MODY
14 CZUFRYN EWA PRZEDMIOTY ZAWODOWE PRZEMYSŁU MODY
15 DALECKA EMILIA JĘZYK POLSKI, JĘZYK ANGIELSKI
16 DAWIDOWSKI JERZY PRZEDMIOTY ZAWODOWE PRZEMYSŁU MODY,
17 DOLIŃSKA ELŻBIETA FIZYKA, MATEMATYKA
18 DOSZ  KINGA PRZEDMIOTY ZAWODOWE FRYZJERSKIE
19 DROZDOWSKA MARTA BIBLIOTEKA
20 DWORAK  JANUSZ PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOSCI, PRZEDMIOTY ZAWODOWE HANDLOWE
21 FILIŃSKA HALINA DYREKTOR
22 GADOMSKA DOROTA JĘZYK ANGIELSKI
23 GASZTA DOROTA KIEROWNIK SZKOLENIA PRAKTYCZNEGO, PRZEDMIOTY ZAWODOWE GASTRONOMICZNE
24 GLINKA AGNIESZKA JĘZYK NIEMIECKI, PRZEDMIOTY ZAWODOWE TURYSTYCZNE
25 GNIEWKOWSKA IWONA MATEMATYKA
26 GRABOWSKA JOANNA PRZEDMIOTY ZAWODOWE FRYZJERSKIE
27 GRZYMKOWSKA EWA JĘZYK ANGIELSKI
28 HUK ANNA PRZEDMIOTY ZAWODOWE HOTELARSKIE
29 JANOWSKA KAROLINA JĘZYK HISZPAŃSKI
30 KACPRZYCKA DOROTA JĘZYK ANGIELSKI, CHEMIA
31 KACZMAREK MONIKA HISTORIA
32 KACZYŃSKI KRZYSZTOF PRZEDMIOTY ZAWODOWE MECHANICZNE
33 KANIA ALEKSANDRA JĘZYK ANGIELSKI
34 KAŹMIERCZAK - BUŁAWSKA JOLANTA JĘZYK POLSKI
35 KOŁOSOWSKA ANNA WYCHOWANIE FIZYCZNE
36 KONIECZNA KATARZYNA PRZEDMIOTY ZAWODOWE HANDLOWE
37 KORDYŃSKA URSZULA PRZEDMIOTY ZAWODOWE GASTRONOMICZNE
38 KRASIŃSKA BARBARA PRZEDMIOTY ZAWODOWE HOTELARSKIE
39 KRASIŃSKI PAWEŁ PRZEDMIOTY W ZAWODZIE: MONTER KADŁUBÓW JEDNOSTEK PŁYWAJĄCYCH, MECHANIK - MONTER MASZYN I URZĄDZEŃ
40 KRAUSE - WŁAS DARIA JĘZYK ANGIELSKI
41 KRAWCZYK WIOLETTA WYCHOWANIE FIZYCZNE
42 KUNIKOWSKA WIOLETTA WYCHOWANIE FIZYCZNE
43 KUREK JANINA JĘZYK POLSKI, JĘZYK ROSYJSKI
44 KUŚNIERCZAK IWONA PEDAGOG SPECJALNY
45 KUŹBA JOANNA CHEMIA, MATEMATYKA
46 LESZCZYŃSKA AGNIESZKA PRZEDMIOTY ZAWODOWE LOGISTYCZNO - SPEDYCYJNE, EKONOMICZNE
47 LESZEGA KAROLINA PRZEDMIOTY ZAWODOWE FRYZJERSKIE
48 MADEKSZA BOŻENA PRZEDMIOTY ZAWODOWE GASTRONOMICZNE I TURYSTYCZNE, BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY
49 MALLEK BEATA BIOLOGIA, PRZEDMIOTY ZAWODOWE GASTRONOMICZNE
50 MAŁEK ŁUKASZ PRZEDMIOTY ZAWODOWE HOTELARSKIE
51 MARCIŃSKA - GAFFKE MARZENA PRZEDMIOTY ZAWODOWE PRZEMYSŁU MODY
52 MATUKIEWICZ PIOTR JĘZYK NIEMIECKI
53 MICHAŁKIEWICZ KATARZYNA PRZEDMIOTY ZAWODOWE HOTELARSKIE
54 MŁYNEK AGNIESZKA DORADCA EDUKACYJNO - ZAWODOWY,  DORADZTWO ZAWODOWE, PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI, BIZNES I ZARZĄDZANIE
55 MOSIONEK MAŁGORZATA MATEMATYKA
56 MOSKALEWICZ TOMASZ PRZEDMIOTY ZAWODOWE LOGISTYCZNO - SPEDYCYJNE
57 NOWICKA - BIELECKA KORNELIA GEOGRAFIA, FIZYKA
58 NECEL - LEWANDOWSKA DANUTA HISTORIA
59 NOWICKI RAFAŁ PRZEDMIOTY ZAWODOWE TURYSTYCZNE
60 PANEK TOMASZ INFORMATYKA
61 POJAWA SYLWIA PRZEDMIOTY ZAWODOWE LOGISTYCZNO - SPEDYCYJNE, MATEMATYKA
62 PRYCZKOWSKA DOROTA WICEDYREKTOR, PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
63 PRZYBYLSKI SOBIESŁAW  BHP
64 PTAK - FEDYK WIOLETTA FIZYKA
65 RICHERT JOANNA BIBLIOTEKA 
66 ROMEL KATARZYNA PRZEDMIOTY ZAWODOWE LOGISTYCZNO  - SPEDYCYJNE, EKONOMICZNE
67 RUSIK TOMASZ PRZEDMIOTY ZAWODOWE GASTRONOMICZNE
68 RZEPA ELŻBIETA PRZEDMIOTY ZAWODOWE HANDLOWE
69 SĄSIADEK - WASILEWSKA KAROLINA WYCHOWANIE FIZYCZNE
70 SCHRÖDER MICHAŁ PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI, PRZEDMIOTY ZAWODOWE LOGISTYCZNO - SPEDYCYJNE I  EKONOMICZNE, BIZNES I ZARZĄDZANIE
71 SKOK MACIEJ PRZEDMIOTY ZAWODOWE MECHANICZNE
72 SKURCZYŃSKA ANGELIKA JĘZYK POLSKI
73 SŁOMSKI BARTŁOMIEJ PRZEDMIOTY ZAWODOWE HOTELARSKIE
74 SOKOŁOWSKA DOROTA WICEDYREKTOR, WYCHOWANIE FIZYCZNE
75 SOBOLEWSKI MICHAŁ WYCHOWANIE FIZYCZNE
76 SOSNOWSKA DANUTA MATEMATYKA
77 SZPUNAR AGNIESZKA PEDAGOG SPECJALNY
78 STEFANOWSKA MIROSŁAWA MATEMATYKA, INFORMATYKA
79 SZULKOWSKA EDYTA MATEMATYKA
80 ŚMIAROWSKI   DAMIAN PRZEDMIOTY ZAWODOWE HOTELARSKIE
81 TOMASZEWSKA SYLWIA PEDAGOG SZKOLNY, RELIGIA
82 ULATOWSKA MARTA JĘZYK ANGIELSKI
83 WACŁAWEK BARTŁOMIEJ RELIGIA
84 WIĘCEK MAŁGORZATA PRZEDMIOTY ZAWODOWE GASTRONOMICZNE I HOTELARSKIE
85 WIĘCEK - MUC ANITA JĘZYK ANGIELSKI, PRZEDMIOTY ZAWODOWE ODZIEŻOWE
86 WIŚNIEWSKI BARTOSZ WYCHOWANIE FIZYCZNE
87 WOŹNIAK BARTŁOMIEJ GEOGRAFIA
88 WÓJTOWICZ ALEKSANDRA WYCHOWANIE FIZYCZNE
89 WULGARIS ANDREAS  HISTORIA, HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO, WOS, HISTORIA I TERAŹNIEJSZOŚĆ
90 ZAWADZKI ARTUR PRZEDMIOTY ZAWODOWE LOGISTYCZNO - SPEDYCYJNE
91 ZJAWIŃSKA  AGNIESZKA PRZEDMIOTY ZAWODOWE PRZEMYSŁU MODY

 

 

WYCHOWAWCY KLAS W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

 

 

KLASY  I 

Klasa

Typ

Profil

             Wychowawca

I A

T

technik żywienia i usług gastronomicznych

             Beata Mallek

I B

T

technik logistyk / technik hotelarstwa

             Agnieszka Młynek

I C

T

technik organizacji turystyki

             Bożena Madeksza

I D

T

technik usług fryzjerskich

             Kinga Dosz

1E

T            

technik spedytor / technik przemysłu mody

             Magdalena

             Blok - Krampa

I H

BSIS

wielozawodowa

             Michał Sobolewski

I J

BSIS

fryzjer

             Angelika Skurczyńska

I K

BSIS

kucharz

             Edyta Szulkowska

I L

BSIS

monter kadłubów jednostek pływających

             Paweł Krasiński

I M

BSIS

mechanik pojazdów samochodowych

             Krzysztof Kaczyński

I N

BSIS

sprzedawca

             Wioletta Ptak - Fedyk

I P

BSIS

wielozawodowa

             Karolina

             Sąsiadek - Wasilewska

I R

BSIS

wielozawodowa

             Jolanta Kaźmierczak -

             Buławska    

 

KLASY II

Klasa

Typ

Profil

             Wychowawca

II A

T

technik żywienia i usług gastronomicznych

             Emilia Dalecka

II B

T

technik logistyk

             Tomasz Panek

II C

T

technik organizacji turystyki

             Karolina Janowska

II D

T

technik usług fryzjerskich

             Marta Ulatowska

II E

T

technik spedytor

             Joanna Błaut

II F

T

technik hotelarstwa / technik przemysłu mody

             Barbara Czaplewska -

              Żołnowska

II G

T

technik organizacji turystyki

             Dorota Kacprzycka

II H

BSIS

wielozawodowa

             Mirosława Stefanowska

II J

BSIS

fryzjer

             Karolina Leszega

II K

BSIS

kucharz

             Anita Więcek - Muc

II L

BSIS

monter kadłubów  jednostek pływających / mechanik - monter maszyn i urządzeń

             Aleksandra Wójtowicz

II M

BSIS

mechanik pojazdów samochodowych

             Wioletta Kunikowska

II N

BSIS

sprzedawca    

             Wioletta Krawczyk

II S

BSIS

kucharz

             Tomasz Rusik

 

KLASY III

Klasa

Typ

Profil

  Wychowawca

III A

T

technik żywienia i usług gastronomicznych

Urszula Kordyńska

III B

T

technik logistyk

Katarzyna Romel

III C

T

technik organizacji turystyki / technik hotelarstwa

Barbara Krasińska

III D

T

technik usług fryzjerskich

Danuta 

Necel - Lewandowska

III F

T

technik spedytor / technik przemysłu mody

Janina Kurek

III G

BSIS

fryzjer / mechanik pojazdów samochodowych

Anna Kołosowska

III H

BSIS

wielozawodowa

Bartłomiej Woźniak

III K

BSIS

kucharz / mechanik -  monter maszyn i urządzeń

Andreas Wulgaris

III N      

BSIS

monter kadłubów jednostek pływających / sprzedawca

Monika Kaczmarek

 

 

   

 

KLASY IV

Klasa

Typ

Profil

         Wychowawca

IV A

T

technik żywienia i usług gastronomicznych / technik przemysłu mody

         Małgorzata Więcek

IV B

T

technik logistyk

         Tomasz Moskalewicz

IV C

T

technik organizacji turystyki / technik hotelarstwa

         Dorota Gadomska

IV D

T

technik usług fryzjerskich / technik spedytor

         Agnieszka Leszczyńska

 

KLASY V

Klasa

Typ    

Profil

     Wychowawca

V A

T

technik żywienia i usług gastronomicznych / technik przemysłu mody

     Małgorzata Mosionek

V B

T

technik logistyk

     Iwona Gniewkowska

V C

T

technik organizacji turystyki

     Rafał Nowicki

V D

T

technik spedytor / technik usług fryzjerskich

     Joanna Kuźba

V E

T

technik hotelarstwa                                                         

      Anna Chwałek