Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Rumi - Patrycja Hewelt zdobyła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie o "Bursztynowy Grzebień". Gratulujemy!
A A

Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Hipolita Roszczynialskiego w Rumi

8 grudnia br niezwykłe kreacje młodych adeptek fryzjerstwa zachwyciły jury i publiczność zgromadzoną w słupskim Centrum Kształcenia Praktycznego podczas Ogólnopolskiego Konkursu Fryzjerskiego o "Bursztynowy Grzebień", którego hasło przewodnie brzmiało: "Horoskop oczami fryzjera".

I miejsce w konkursie zajęła Patrycja Hewelt z klasy II o profilu technik usług fryzjerskich, a fryzury jej koleżanek Darii Chrebtowicz i Katarzyny Wojewskiej otrzymały wyróżnienia. Konkursowe stylizacje przygotowywane były pod doświadczonym okiem mistrza fryzjerstwa – Pani Kingi Dosz – nauczyciela pracowni fryzjerskiej. Dopełnieniem fryzury jest makijaż i stylizacja ubioru. Tym zajęła się Pani Karolina Leszega, która znana jest w rumskim "Hipolicie" z profesjonalnego wizażu. Całość dopełniły modelki - uczennice: Magdalena Dettlaff, Paulina Jeka i Nikola Kobiela, które profesjonalnie prezentowały dzieła swoich koleżanek.