Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Rumi - XXIX rajd ścieżkami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego
A A

Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Hipolita Roszczynialskiego w Rumi

24 września odbył się XXIX rajd ścieżkami TPK, którego nasza szkoła była współorganizatorem.  W tym roku rajd odbył się pod hasłem „Kolej na PTTK!" dzięki czemu mogliśmy uczestniczyć w  obchodach Światowego Dnia Turystyki. W rajdzie wzięło udział 250 osób.

Około 30 uczniów naszej szkoły wędrowało na trasach z Wejherowa i Redy Pieleszewa, a grupa uczniów z klas 4b, 4c, 4d oraz 3e pomagała w przygotowaniu atrakcji na zakończenie rajdu: rozpalenie ogniska, poprowadzenie mini InO (Imprezy na Orientację) oraz organizacji zabaw dla najmłodszych uczestników.

Zapraszamy na kolejną pieszą wędrówkę za miesiąc – 22 października 2022. Szczegóły wkrótce na plakatach i szkolnym fb.